تفاوت بین چوب لباس و چوب لباسی

معرفی انواع چوب لباسی و کاربرد آن ها
فوریه 3, 2024
راهنمای انتخاب چوب لباسی مناسب
فوریه 13, 2024
تفاوت بین چوب لباس و چوب لباسی

چوب لباسی با چوب لباس از نظر کاربردی تفاوت های دارد اما بسیاری از افراد تصور می کنند که هر دو این عبارت ها دارای یک مفهوم هستند. اگر برای شما سوال پیش آمده که تفاوت بین چوب لباس با چوب لباسی در چه چیزی است در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مختصری درباره چوب لباس

یکی از پرفروش ترین محصولات در کشور ایران و خاورمیانه چوب لباس نیز می باشد. چوب لباس همانند سایر محصولات پلاستیکی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و به سرعت فروش پیدا خواهد کرد. همانطور که از نام چوب لباس پیدا است برای نظم دهی به لباس ها و آویزان کردن آن ها برای جلوگیری از چروک شدن مورد استفاده قرار می گیرد. چوب لباس نسبت به تنوع بالای لباس ها دارای انواع مختلفی است. چرا که لباس هایی مانند کت شلوار که رسمی هستند و لباس کودکان که سایز کوچک تری دارند را نمی توان بر روی چوب لباس های معمولی آویزان کرد. بنابراین تولید کنندگان چوب لباسی تلاش کرده اند که برای هر نوع لباس چوب لباسی مخصوص آن را طراحی و تولید کنند. برای مثال اگر دقت کرده باشید در بوتیک ها برای آویزان کردن شلوار ها بیشتر از چوب لباسی های دو گیره استفاده می شود. چوب لباسی دو گیره محصولی مناسب برای آویزان کردن شلوار است و به شما کمک می کند به راحتی در بین شلوار های خود به دنبال شلوار مورد نظر خود بگردید و آن را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنید.  برای آشنایی بیشتر با انواع مدل های چوب لباسی به شما پیشنهاد می کنیم مطلب معرفی انواع چوب لباسی و کاربرد های آن را مطالعه کنید.

بررسی کاربرد های چوب لباس

کمی تامل کنید استفاه از چوب لباس را در چه مکان هایی مشاهده کرده اید؟ بیشترین مکانی که همه شاهد استفاده از انواع چوب لباسی بوده ایم کمد های شخصی و بوتیک ها بوده اند. در بوتیک ها انواع چوب لباسی های زیبا و با کیفیت را مشاهده کرده اید. گاهی نیز افراد برای زیبا تر کردن فضای کمد شخصی خود و افزایش سلامت لباس ها نیز از همان چوب لباس های با کیفیتی که در بوتیک ها مورد استفاده قرار گرفته اند تهیه می کنند. از دیگر کاربرد های چوب لباسی می توان به کمد های استخر و .. نیز اشاره کرد.

چوب لباسی چیست ؟

چوب لباسی را با نام چوب کار نیز در بازار می شناسند که جنسی پلاستیکی دارد و برای آویزان کردن لباس های معمولی بسیار کاربردی است. به خصوص در تولیدی های لباس و سری دوزی های برای مرتب ماندن لباس های تولید شده و تحویل اصولی آن ها از چوب کار استفاده زیادی می شود. قیمت خرید چوب کار به دلیل جنس پلاستیکی و کیفیت کمتر نسبت به چوب لباس با جنس های بهتر بسیار پایین تر و مقرون به صرفه نیز می باشد. چوب لباسی تنها تحمل وزن یک لباس را دارد و نمی توانید چندین لباس را به صورت یکجا بر روی آن قرار دهید. اگر چوب کار نیاز دارید و به دنبال سایتی معتبر هستید پیشنهاد ما به شما مراجعه به فروشگاه اینترنتی مداکس هنگر است. در مداکس هنگر می توانید چوب لباسی پلیمری را در هر تعدادی که نیاز داشته باشید سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *